До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
До старту
залишилось

Фітнес-фестиваль Be more human

 

22 червня на ВДНГ відбудеться фітнес-фестиваль Be more human.

 

Ви зможете перевірити на витривалість свої м’язи, зрозуміти, що і як робить тіло незламним.

Завітайте на Функціональне тренування. Це принципово новий етап розвитку фітнесу, що пропонує широкі можливості для тренувань людям будь-якого рівня підготовки, віку, фізіологічних особливостей і найрізноманітніших потреб щодо фізичної форми.

 

Чи, можливо, ви захочете відвідати тренування з йоги? Її основною метою є розвиток гнучкості тіла.

Йога в першу чергу дарує Вам гарне самопочуття і підтягує організм.

По-друге, йога покращує Вашу внутрішню гармонію, робить вас більш зібраним, сильним і стресостійким.

 

Дівчата, не пропустіть Cardio Dance – танцювальну аеробіку під музику. Таке тренування – відмінний спосіб скинути зайві кілограми, розвинути пластику і регулярно отримувати дозу гарного настрою, адже танцювальні мотиви, хочеш не хочеш, а налаштують на позитив.

 

Хочете коротке, але справжнє тренування? Завітайте на тренування з Табати. Це дуже інтенсивне 4-хвилинне тренування, складене за принципом інтервального фізичного навантаження, яке передбачає 8 підходів виконання вправи по 20 секунд і 10-секундну перерву між ними.

 

Неважливо, наскільки Ви сильний або гнучкий – і новачки, і підготовлені втомляться однаково, якщо не будуть лінуватися і будуть правильно виконувати вправи.

 

Отже, на вас чекають вражаючі різноманітні вправи, заряд бадьорості, а на додачу – ще й гарний настрій… Позначте цей день у своєму календарі.