До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор

Фітнес-фестиваль Be more human

 

 

22 червня на ВДНГ відбудеться фітнес-фестиваль Be more human.

 

Ви зможете перевірити на витривалість свої м`язи, зрозуміти, що і як робить тіло незламним.

 

Завітайте на Функціональне тренування. Це принципово новий етап розвитку фітнесу, що пропонує широкі можливості для тренувань людям будь-якого рівня підготовки, віку, фізіологічних особливостей і найрізноманітніших потреб щодо своєї фізичної форми.

 

Чи можливо ви схочете відвідати тренування з йоги? Її основною метою є розвиток гнучкості тіла.
Йога в першу чергу дарує Вам гарне самопочуття, і підтягує організм.
По-друге, йога покращує Вашу внутрішню гармонію, робить вас більш зібраним, сильним і стресостійким.

 

Дівчата, не пропустіть Cardio Dance – танцювальну аеробіку під музику. Таке тренування – відмінний спосіб скинути зайві кілограми, розвинути пластику і регулярно отримувати дозу гарного настрою, адже танцювальні мотиви хочеш не хочеш, а налаштують на позитив.

 

Хочете коротке але справжнє тренування? Завітайте на тренування з  Табати. Це дуже інтенсивне 4-х хвилинне тренування, складене за принципом інтервального фізичного навантаження, яке передбачає 8 підходів виконання вправи по 20 секунд і 10-ти секундну перерву між ними.

 

Неважливо наскільки Ви сильний або гнучкий – і новачки, і підготовлені втомляться однаково, якщо не будуть лінуватися і будуть правильно виконувати вправи.

 

Отже, на вас чекають вражаючі різноманітні вправи, заряд бадьорістю, а й на додачу – гарним настроєм… Позначте цей день у своєму календарі.