• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Медіа

18.09.2017

Олімпієць Жан Беленюк, Анатолій Анатоліч у командному забігу з випробуваннями Be more human

16 вересня у Києві на ВДНГ відбувся перший в Україні командний забіг з випробуваннями Be more human. До змагань нового формату долучилось 726 учасників, які здолали дистанцію довжиною у 7 км та пройшли через 10 випробувань сили та витривалості. Стрибки через канат, присідання з медболом, підтягування, бурпі, перетягування шин – ці та інші завдання командам необхідно було виконати на маршруті від старту до фінішу. Перелік вправ організатори оголосили учасникам у день заходу. Найскладніше було виконувати усі вправи синхронно. Аби здолати успішно випробування, не обов’язково бути професійним спортсменом – необхідно вміти злагоджено працювати у команді, прикладаючи максимум зусиль для досягнення спільного результату. Командний забіг з випробуваннями Be more human перевіряє здатність працювати на загальний результат, приймати підтримку друзів та працювати на межі можливостей. Для забігу учасники об’єднувалися у команди по 6 осіб.   

Відомі українці також долучились до Be more human:

Be more human – це, перш за все, командна робота. Сьогодні я пробіг дистанцію 7 км та здолав 10 випробувань разом з групою любителів, які захоплюються спортом, але не займаються їм професійно. Проте це не завадило нам з легкістю фінішувати та отримати задоволення від забігу. Ми правильно розподіли сили, допомогли один одному. Це була справжня командна робота на досягнення спільного результату” – поділився враженнями Жан Беленюк.

Новий формат забігу відображає глобальну однойменну філософію Reebok, основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. Бренд підтримує тих, хто не боїться виходити із зони комфорту і тренується на межі можливостей, щоб реалізувати свій потенціал по максимуму. Ця концепція відображена і в логотипі Reebok – знаку «Дельта», три сторони якої символізують фізичні, інтелектуальні та соціальні трансформації, що відбуваються з нами завдяки інтенсивним тренуванням.

Спеціально для підготовки учасників Reebok організовував серію безкоштовних тренувань, що відбувалися один раз на тиждень у різних місцях Києва. Таким чином, учасники могли підвищити свій рівень тренованості, перевірити свої сильні та слабкі сторони, навчитися працювати у команді.

Яка команда стала найвитривалішою, буде відомо 19 вересня. Назви команд-переможців опублікують на сайті bemorehuman.org.ua та визначать лідерів у таких категоріях:

16 вересня на ВДНГ в рамках забігу відбувся також фітнес-фестиваль Be more human, який об’єднав 10 сучасних напрямків на одній сцені: йога, зумба, стретчінг, функціональний тренінг, кросфіт тощо.

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine

 

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]