• Генеральні медіа партнери

Новини

26.06.2018

960 учасників долучились до командного забігу з випробуваннями Be more human.

24 червня на ВДНГ у Києві вже вдруге відбувся командний забіг з випробуваннями Be more human., який став втіленням глобальної однойменної філософії Reebok основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. На старт забігу вийшло 960 учасників та понад 2500 вболівальників та глядачів прийшли підтримати команди.

Традиційно учасники подолали дистанцію 7 км та 10 командних випробувань, які стали відомими лише у день змагань: підтягування, перетягування шин, вправи на гребному тренажері, стрибки через канат та інші. Особливість даних випробувань в тому, що кожен учасник команди повинен був триматись за канат, який уособлює собою командний дух та єднання. Крім того, на канаті знаходився чіп для фіксації результату команди. Майже вся траса дистанції проходила асфальтованих доріжками виставкового центру, а перепад висоти був мінімальний.

Окрім командного забігу Be more human. на території ВДНГ проходив Фітнес-фестиваль, участь у якому була безкоштовною для усіх, хто попередньо зареєструвався. У програма фестивалю були заняття з йоги, табати, пілатесу, кардіо денс, денс мікс, функціональні тренування тощо.

Амбасадорами командного забігу з перешкодами Be more human. стали:

Світлана Лучкіна –  фітнес-тренер та засновниця студії L-sektor.

Оксана Оробець – тренер з кроссфіту, тренер з кроссфіту, заслужений майстер спорту з бодібілдингу.

Ірина Філатова – радіо-ведуча KISS FM Ukraine.

Серед учасників також були команди Місс Україна Інтернешнл – 2016 Вікторії Кіосе, UA: Суспільне та інші.

Яка команда стала найвитривалішою, буде відомо 27 червня. Назви команд-переможців опублікують на сайті bemorehuman.org.ua та визначать лідерів у таких категоріях:

Перша трійка лідерів абсолютних переможців отримають сертифікати номіналом: за 1 місце – 30 тисяч гривень, за 2 місце – 24 тисячі гривень та за 3 місце – 18 тисяч гривень, переможці серед спортивних та бігових клубів – сертифікат на 25 000 грн. на придбання товарів в магазинах Reebok.

Be more human. – це не лише випробування фізичної сили, але й можливість перевірити свої вміння працювати у команді, відчувати потреби партнера. Це шанс вийти із зони комфорту та потрапити до зони розвитку!

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine