• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Новини

25.06.2019

Be more human 2019: в Києві пройшов командний забіг з випробуваннями

22 червня в Києві втретє відбувся Be more human. – командний забіг з випробуваннями, який є втіленням глобальної однойменної філософії бренду Reebok, основна ідея якої – трансформація людини через спорт. Цього року на старт змагань вийшло 1 254 учасників та понад 2 500 вболівальників, які прийшли підтримати команди.

 

В рамках змагання Be more human. учасники традиційно подолали дистанцію 7 км і 10 командних випробувань: подолання стіни-перешкоди, перетягування шин, стрибки через планку, бурпі з вистрибуванням, командні віджимання тощо. Особливість змагання полягає в тому, що протягом всієї дистанції кожен учасник повинен триматися за канат, який є уособленням командного духу та єдності. На канат кріпиться електронний чіп, який фіксує командні результати для фінального заліку.

 

Окрім командного забігу Be more human. на ВДНГ відбувся відкритий Фітнес-фестиваль від Reebok. Участь у заході була безкоштовною, тому всі присутні мали можливість відвідати різноманітні майстер-класи від відомих і досвідчених тренерів. У програмі фестивалю були заняття з йоги, кросфіту, брейк дансу, степу тощо. Родзинкою заходу стали авторські тренування від відомих атлетів Оксани Оробець, Леоніда Леуса і Артема Кириченка.

 

Минулого року я вперше брала участь у Be more human., але фінішувала на руках у своєї команди. Тоді дала собі слово, що більше без підготовки не вийду на старт. Після того випадку я розпочала майже щоденні тренування і стала міжнародним тренером з йоги. Сьогодні якапітан команди BMH! Для мене це велика честь і відповідальність, а головнеперемога над собою. Якщо розповісти про нашу команду, то зібралися ми за тиждень до стартутроє хлопців і троє дівчат. Завдяки їх ентузіазму, енергії та витримці наша команда показала гарний результат. Be more human.можливість перевірити себе та знайти нових друзів.” – зазначила телеведуча Нового каналу Анна Оліцька.

 

Денис Берінчик, український боксер-професіонал, срібний призер Олімпійських ігор, також поділився враженнями: “Я вперше в житті беру участь у подібному заході. Дуже сподобалось відчуття командної гри, яскравих емоцій та екстриму. Відчуваю, що це тільки початок, і вже планую участь у проекті Be more human. наступного року”.

 

Участниками командного забігу з перешкодами Be more human. в цьому році були відомі українці, серед яких:

Особливої уваги заслуговує участь Слави Кулаковського – тренера, чемпіона України з метання списа, людини з інвалідністю, який вже втретє стартує на Be more human.

 

У порівнянні з минулим роком ми виросли у кількості учасників, а охочих зареєструватися було навіть більше, ніж ми очікували. Це надихає і спонукає нас ставати кращими. Вперше в рамках заходу ми провели відкритий Фітнес-фестиваль з більш ніж 20-ма майстер-класами за різними напрямками. Дякуємо усім, хто у цей спекотний день брав участь у змаганнях та фестивалі.” – прокоментував результати заходу генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Абсолютними переможцями цьогорічних змагань стала команда KISS FM TEAM з результатом 0:53:29, яка лише на 2 секунди випередила своїх суперників. Переможцями у заліку серед бігових клубів стала команда Mad Rebbit з результатом 0:55:51, а команда  ХМЕЛЬteam з результатом 0:56:57 зайняла перше місце серед спортивних клубів.

 

Перша п’ятірка лідерів в абсолюті, трійки переможці серед спортивних та бігових клубів отримають подарункові сертифікати на придбання товарів у фірмових магазинах бренду Reebok.

 

Be more human. – це випробування фізичної сили і можливість перевірити вміння працювати у команді та відчувати потреби партнерів. Це гарний шанс вийти із зони комфорту та побачити, на що здатен командний дух!

 

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.: http://bit.ly/2X0pbUO

Реліз рос.: http://bit.ly/2WYpGyB

Завантажити фотографії з події: https://fex.net/s/vvxx5le

 

Контакти:

Катерина Єлманова

моб.тел: + 38 050 549 00 00

email: [email protected]

 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +38 067 995 27 67

email: [email protected]