• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Медіа

29.08.2017

Be more human – шанс стати кращою командою серед фітнес-клубів України

Be more human – це перший в Україні командний забіг з випробуваннями, що став втіленням глобальної однойменної філософії Reebok. 16 вересня на ВДНГ за підсумками змагання організатори також визначать найкращу команду серед фітнес-клубів. Тепер результат ваших регулярних тренувань зможуть оцінити професійні судді, вболівальники та колеги. Отже, якщо ви працюєте тренером або полюбляєте фітнес і відвідуєте той чи інший клуб, збирайте команду однодумців і претендуйте на перемогу серед інших фітнес-клубів країни.

Для цього необхідно:

  1. Капітану команди під час реєстрації на сайті в особистому кабінеті відзначити свій клуб: вказати назву і категорію (наприклад, назва – Сокіл; категорія – фітнес).   
  2. Кожному учаснику команди мати членську карту (або інший аналог) в даному клубі і пред’явити її або підтвердити факт працевлаштування в клубі.
  3. 16 вересня підтвердити свою участь протягом періоду реєстрації на змаганні.

До речі, команди, що беруть участь в заліку клубів, залишаються так само і в загальному заліку. Таким чином, ваша команда може претендувати на абсолютну першість. Реєстрація команд за посиланням https://bemorehuman.org.ua/race/be-more-human-team/

Увага! Підтверджуючі документи необхідно надати на вимогу організаторів протягом 7 календарних днів з моменту отримання запиту. У разі не надання документів в термін Команда виключається з заліку. Команди, які показали мінімальні результат Змагання, не можуть претендувати на призи в заліку серед фітнес-клубів та автоматично виключаються з заліку за результатами Змагання.