• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Новини

20.06.2018

Лілія Подкопаева. Сила і мудрість

 

Українська гімнастка, заслужений майстер спорту України. Володарка Кубка Європи у 1995-му році. Має 45 золотих, 21 срібну та 14 бронзових медалей. Абсолютна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики у 1995-му році, чемпіонка Європи у 1996-му році, Олімпійська чемпіонка Ігор в Атланті у 1996-му.

 

1) ПРО ЩО ВОНА ДУМАЄ, КОЛИ ПРОКИДАЄТЬСЯ…

Думаю про те, який гарний день сьогодні, що я щаслива від того, що поруч зі мною близькі люди, яких я дуже й дуже люблю…

 

2) ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ЖИТТЄВА СИЛА, ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ?

Для мене натхненням завжди були люди, їх унікальність та чарівність… а ще обмін енергією з ними… і не так важливо, який це був досвід… адже люди, які зустрічаються нам у житті, – наші ментори, які виступають у ролі вчителя, радника чи консультанта, можливо, друга, чи того, хто нам дається тільки для життєвого досвіду…

 

3) ІДЕАЛЬНА КОМАНДА– ЦЕ…

Однодумці, які «заражені» одним ділом у той момент, коли на карту поставлено все! Будь то Олімпійські ігри або чемпіонат Європи! Це однодумці, які працюють як єдине ціле, які вміють слухати і чути! Це однодумці, які поєднують життєвий досвід і мудрість з молодими амбіціями та свіжим подихом!

 

4) ЧИ МОЖНА ВІДНЕСТИ СІМ’Ю ДО РОЗРЯДУ КОМАНД?

Так, звичайно, адже в сім’ї схожі погляди і тільки тоді все виходить чудово, коли усі «працюють разом»! А ще вміють відчувати і, звичайно, слухати та чути…

 

5) ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СФОРМУВАТИ УНІКАЛЬНУ КОМАНДУ…

Треба бачити потенціал у людях, відчувати постійне бажання бути кращим і створювати щось нове. А ще, я вважаю, що ми команду формуємо на вібраціях і вибираємо «своїх людей по духу» саме за відчуттями… Ну і, звичайно, треба постійно пахати, з’їсти не один пуд солі, щоб мати свою унікальну, сильну й вірну команду!

 

6) ВОНА ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ…

Як завжди, з активною життєвою позицією! Буду щасливою та активною мамою, яка з радістю приймає своє життя 🙂

 

7) ЯКІ ПОДІЇ У ЖИТТІ ЗРОБИЛИ ТЕБЕ СИЛЬНІШОЮ?

У 1996 році перед чемпіонатом світу помирає моя бабуся, яка привела мене до залу гімнастики ще у 5 років і сказала мені, що ми це робимо не для здоров’я, а для медалей! З того часу вся родина працювала на мене, і смерть близької людини зробила мене ще сильнішою… і я зрозуміла… якщо є мрія… складні моменти тільки загартовують і змушують стати мудрішим!

Олімпійську медаль 1996-го року я присвятила своїй бабусі…

 

8) ЧИ ЗАВОЛОДІЮТЬ РОБОТИ СВІТОМ?

Ще 10 років тому здавалося фантастичним все те, що відбувається зараз у світі: комп’ютеризація, зменшення людської праці, роботизація, штучний інтелект, але все це поки що створила ЛЮДИНА.  

 

9) ЩО ОЗНАЧАЄ СЛОВО «НАДЛЮДИНА»?

Для мене це спортсмени, люди мистецтва, циркові акробати, які виходячи на сцену чи подіум не можуть зробити помилку, завжди повинні посміхатися та викладатися на всі сто, адже нікого не хвилює, що відбувається у твоєму житті й твоєму серці.. А ще захоплюють люди з медицини. Вони для мене чарівні та з світу фантастики 🙂

 

10) ЧИ ВОЛОДІЄШ ТИ НАДЗДІБНОСТЯМИ?

Так, володію! Адже поки що жоден зі спортсменів не повторив подвійне сальто вперед з поворотом на 180 градусів, яке я виконала на Олімпійських іграх у 1996 році. Мені здається, що я була обрана Богом стати чемпіонкою, щоб ділитися своїм досвідом та мотивувати інших досягати вершин!

 

Анастасія Аверіна