• #bemorehuman #bmhua2018
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери

Новини

08.06.2018

Світлана Масленнікова. Впевненість назавжди

 

Тренер з йоги й засновниця бренду TERRITORY OF YOGA. Світлана практикує йогу більше 16 років, а повністю віддалася і присвячує себе цій практиці більше 6 років.

 

1)  ПРО ЩО ВОНА ДУМАЄ, КОЛИ ПРОКИДАЄТЬСЯ…

Думаю про майбутній день і як багато із задуманого і спланованого вийде встигнути зробити. Прислухаюся до відчуттів, наскільки я сповнена сил і енергії. Подумки створюю позитивний настрій.

 

2) ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ЖИТТЄВА СИЛА, ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ?

Є кілька джерел. Найкраще і перше – це я сама. Ми є потужними енергетичними  одиницями від природи, якщо знати, як її економно використовувати. Друге – це йога. Ця практика і є способом роботи над енергетичним станом. Третій спосіб – це натхнення. Натхненням може бути або нова ідея або правильна людина, яка вдало і яскраво віддзеркалює мої цінності.

 

3) ІДЕАЛЬНА КОМАНДА – ЦЕ…

Відповідальність не тільки за себе, але за інших і за результат. Бачення однієї і тієї ж мети. Самовіддача кожного. Здатність закрити тил іншого. Наявність хорошого лідера, який всі ці якості може активізувати в кожному з учасників.

 

4) ЧИ МОЖНА ВІДНЕСТИ СІМ’Ю ДО РОЗРЯДУ КОМАНД?

Хорошу сім’ю так, можна назвати командою. Або партнерськими відносинами! 🙂

 

 

5) ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СФОРМУВАТИ УНІКАЛЬНУ КОМАНДУ

Той, хто формує команду… той і є її лідером. (Якщо не говорити про великі компанії, де цим питанням займається HR-департамент). А лідер насамперед повинен бути вимогливим до самого себе і бути прикладом дисципліни і самоорганізації для всіх членів команди, і так само непохитно вірити в ту ідею, заради якої створюється команда.

 

6) ВОНА ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ…

Щаслива, красива, здорова, любляча й кохана, захоплена своєю улюбленою справою, пожинаючи плоди своєї праці і вдячно приймає щедрі подарунки долі!

 

7) ЯКІ ПОДІЇ У ЖИТТІ ЗРОБИЛИ ТЕБЕ СИЛЬНІШОЮ?

Я ніколи не прагнула великої кар’єри або до створення власного бізнесу. Дуже довго вважала це завданням чоловіка, який поруч, а моїм завданням було прикрашати світ, дарувати радість оточуючим і народжувати дітей. В один прекрасний момент стрижень, на якому трималися всі мої переконання, звалився. І втриматися на плаву можна було тільки самостійно. Ось тоді й почалися пошуки себе і спроби зрозуміти, хто ти взагалі.
На питання про те, що ти любиш робити, від чого отримуєш справжнє задоволення, я відповідала, що це – йога. Коли я практикую, я оживаю. Але йога не розглядалася як вид діяльності.

Але одного разу, сидячи в роздумах і пошуках чергової роботи, я побачила оголошення, у якому шукали тренера з йоги для вагітних. У мене відразу посипалася перед очима вся та інформація, яку я не так давно отримала від найкращої гуру в цьому напрямку. Моїй донечці було всього два роки, і пам’ять миттєво видала все те, що я могла і навіть повинна була розповісти і показати майбутнім матусям, оскільки у мене самої був дуже успішний досвід пологів саме завдяки йозі.

Недовго думаючи, я зателефонувала і в цей же день провела перше в своєму житті групове заняття. Я хвилювалася, але рівно до тих пір, поки не сіла на килимок і не почала вести заняття…. Минуло вже майже 7 років з цього дня, і ця впевненість не залишає мене ні на хвилину. По-справжньому полюбити когось не кожному дано, як не кожному дано знайти самого себе. У мене вийшло, біля самісінького порогу найбільшого відчаю.

 

8) ЧИ ЗАВОЛОДІЮТЬ РОБОТИ СВІТОМ?

Ні! Але автоматизація багатьох процесів неминуча. Людям потрібно підтримувати свій емоційний інтелект, що завжди буде їх відрізняти від роботів! 🙂

 

9) ЩО ОЗНАЧАЄ СЛОВО «НАДЛЮДИНА»?

Це людина, яка може керувати самим собою. Людина, яка досягла висот у чому б то не було… будь то мистецтво, вміння будувати масштабний бізнес, здатність керувати своїм тілом або любляча та співчутлива людина, що присвячує своє життя щирій допомозі іншим. Ця людина не просто живе своє життя за наїждженою колією, а створює її. Людина, яка здатна піднятися і зробити щось заради чогось.

 

10) ЯКИМИ НАДЗДІБНОСТЯМИ ТИ ВОЛОДІЄШ?

Якщо вважати надздібностями те, що не може зробити більшість людей, то зрозуміло, я, на жаль, левітацію ще не освоїла 🙂 Але моя гнучкість і сила тіла дійсно на хорошому рівні. Також досить сильно розвинена інтуїція, аж до здатності бачити певний розвиток подій. Це теж вважаю ефектом від практики йоги та медитацій.

 

Анастасія Аверіна