• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Медіа

12.04.2018

Відкрито реєстрацію на командний забіг з випробуваннями  Be more human.

 

Відкрито реєстрацію на командний забіг з випробуваннями Be more human., який вже вдруге відбудеться в Києві.

 

Be more human. передбачає наполегливу роботу у команді, боротьбу зі своїми сумнівами та страхами. Це варто пережити кожному. Реєструючись на забіг, учасник наважується на важливий крок, приймає виклик, що вже робіть його сильнішим.

 

23 червня у Києві на ВДНГ відбудеться другий в Україні командний забіг з випробуваннями Be more human. Новий формат забігу відображає глобальну однойменну філософію Reebok, основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. Бренд підтримує тих, хто не боїться виходити із зони комфорту і тренується на межі можливостей, щоб реалізувати свій потенціал по максимуму. Ця концепція відображена і в логотипі Reebok – знаку «Дельта», три сторони якої символізують фізичні, інтелектуальні та соціальні трансформації, що відбуваються з нами завдяки інтенсивним тренуванням

 

Організатори планують зібрати 1080 учасників та понад 2500 глядачів і вболівальників. Учасників очікує командний забіг на дистанцію 7 км та 10 випробувань, що перевірять силу, витривалість та згуртованість. У кожній команді має бути 6 осіб, двоє з яких протилежної статі. Зібрати команду та зареєструватися необхідно завчасно. Щоб долучитися до проекту Be more human. не обов’язково бути професійним спортсменом. Достатньо вміти злагоджено працювати у команді, прикладаючи максимум зусиль.

 

Таким чином, майбутні учасники підвищать свій рівень тренованості, перевірять свої сильні та слабкі сторони, навчаться працювати у команді, знайдуть однодумців, з якими зможуть сформувати команду. На сайті bemorehuman.org.ua учасники вже можуть зареєструвати свою команду або, якщо команда ще не сформувалась, заповнити лист очікування, що дозволить іншим однодумцям долучитися до вас.

 

Переможців визначатимуть у таких категоріях:

 

Перша трійка лідерів абсолютних переможців отримають сертифікати: за 1 місце – номіналом 30 тисяч гривень, за 2 місце – 24 тисячі гривень та за 3 місце – 18 тисяч гривень на придбання товарів в магазинах Reebok.

Титульний спонсор: Reebok

Організатор: Run Ukraine