• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Новини

12.06.2018

Владислав Невеселий. Справжній IRONMAN

 

Учасник Ironman Barcelona, Ironman Nice. Брав участь в ультразабігу в горах Карпат на 100 км, Київському ультрамарафоні на 100 км, забігу навколо озера Балатон (Угорщина) 200 км, пробіг один з 6 головних марафонів світу в Берліні і збирається пробігти всі 6.

Переміг у цьому році на залізній дистанції в поясі слави в м.Одеса: дистанція 100 км вело + 85 км біг.

Цього літа Владислав планує подолати дистанцію в Карпатах 160 км і в серпні подолати дистанцію подвійного Айронмен, де потрібно буде проплисти 8 км, 360 км на вело і 84 пробігти.

 

1) ПРО ЩО ВІН ДУМАЄ, КОЛИ ПРОКИДАЄТЬСЯ…

Я дуже активна людина, тому я можу прокинутись навіть вночі, щоб записати якусь божевільну ідею. Зранку я зазвичай аналізую свої плани на день або на кілька днів, щоб вже після ранкового бігу я міг почати їх реалізовувати.

 

2) ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ЖИТТЄВА СИЛА, ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ?

Мене заряджають спортивні ранки. Кожного дня я виходжу на пробіжку, а після роблю невелику зарядку. Такі прості дії допомагають відчувати себе нереально активним протягом усього дня.

 

3) ІДЕАЛЬНА КОМАНДА – ЦЕ…

Знаєте, я така людина, яка не може втриматись без діла, мені постійно треба щось робити. Тому моя ідеальна команда – це ті люди, які легкі на підйом, у яких ті самі цінності, що й в мене, які готові на будь-які шалені вчинки. Головне, щоб люди в моїй команді були позитивними та креативними.

 

4) ЧИ МОЖНА ВІДНЕСТИ СІМ’Ю ДО РОЗРЯДУ КОМАНД?

Сім’я – це, звичайно, команда, це підтримка, але з моїм шаленим темпом життя сім’я – це той механізм, який мене гальмує, аби я не забував про неї. Моя дружина підтримує мене як ніхто інший, але коли я зі своїми соціальними проектами та спортом забуваю про відпочинок з нею та нашою донечкою, саме вона повертає мене до життя.

 

5) ПРО ЙОГО ПЕРШУ КОМАНДУ ЩО МОЖЕТЕ РОЗПОВІСТИ?

Моєю першою командою була команда Sapik Team з тріатлону. Туди могли входити дуже різні люди: від менеджера до банкіра, від нелюдимого до того, хто без спілкування не може прожити й хвилини. Нас поєднувала одна мета – спорт, тому нам було байдуже до того, хто чим займається, який має статус та рівень життя.

 

6) ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СФОРМУВАТИ УНІКАЛЬНУ КОМАНДУ

По-перше, треба розуміти, для чого вам потрібна команда, яка у вас мета. Виходячи з цього, вже підбирати свою ідеальну «dream team». По-друге, ніколи не треба стояти на місці. Команда не набирається лише методом додавання у френди. Свого часу у мене з’явився мій колега Максим, з яким ми разом займались спортом, саме з ним я пройшов практично всі найскладніші дистанції. Ми завжди підтримували один одного. Згодом з’явились й інші люди схожі на нас духом і характером. Головне не зупинятись, твої люди тебе знайдуть і ніколи не покинуть.

 

7) ВІН ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ…

46-річним крутим зарядженим чуваком, а вже років через 30 я буду кльовим стильним дідусем.

 

8) ЯКІ ПОДІЇ У ЖИТТІ ЗРОБИЛИ ТЕБЕ СИЛЬНІШИМ?  

Мене зробили сильнішими значні серйозні втрати. Але навіть після них я не опустив свої руки. Я почав досягати своїх цілей з більшим ентузіазмом і більшою силою,навіть тоді, коли у мене ніхто не вірив. Тоді я звик діяти дивлячись проблемам прямо в обличчя.

Коли я заговорив про бажання взяти участь у Ironman, в мене практично ніхто не вірив. Щодня я прокидався о п’ятій ранку, щоб зробити пробіжку, покрутити велосипед або поплавати. Я тренувався і тренувався, йшов до своєї мрії, коли світ був проти мене. Наприклад, щоб поплавати я домовлявся зі сторожем, щоб поплавати. Я робив це вночі, світло у басейні мені заміняли промені вуличних ліхтарів. Але пройшовши цей складний шлях підготовки, я скинув до 20 кілограм і успішно фінішував Ironman в Барселоні.

Тож ніхто не повинен кидати свою мрію, якщо навіть рідні люди проти неї. Ваші мрії лише ваші, тож будьте сміливим і ніколи не вагайтесь. Просто йдіть до свої мети.

 

9) ЧИ ЗАВОЛОДІЮТЬ РОБОТИ СВІТОМ?

Та ні, ви що. Вони ніколи не заволодіють світом, а ось потіснити нас – це вони точно зможуть 🙂

 

10) ЩО ОЗНАЧАЄ СЛОВО «НАДЛЮДИНА»?

Кожен з нас є надлюдиною. Бо ми прокидаємось, радіємо кожному дню. Ми працюємо, відпочиваємо, виховуємо дітей. Тільки ми можемо таке робити.

 

11) ЧИ ВОЛОДІЄШ ТИ НАДЗДІБНОСТЯМИ?

Звичайно. Я ж справжній IRONMAN – сміливий, відданий своїй улюбленій справі і готовий заявити про це на весь світ 🙂