• #bemorehuman #bmhua2018
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери

Новини

16.05.2018

З посмiшкою в спортi. Лучкiна.

 

Їй було 6 років, коли мама віддала її до секції художньої гімнастики і з тих пір вона не може провести ні дня без руху та не уявляє своє життя без спорту.

Отже, Світлана Лучкина – засновниця тренувального клубу L Sektor TRX Training club збирає команду для участі у спортивному випробуванні Be more human.

 

ПРО ЩО ВОНА ДУМАЄ, КОЛИ ПРОКИДАЕТЬСЯ…

Непогане вчора було тренування, відчувається кожен м‘яз. Це мій улюблений стан, маю від нього залежність…

 

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ЖИТТЄВА СИЛА, ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ?

Звичайно це підтримка моєї сім‘ї, спортивні успіхи мого сина і так само важливі успіхи наших «ельсекторовців». Ніщо так не надихає, як відчуття того, що ти можеш робити людей трішечки або не трішечки щасливішими.

 

ІДЕАЛЬНА КОМАНДА СВІТЛАНИ – ЦЕ…

команда, в якій є чітка спільна мета, де всі об‘єктивно оцінюють свої можливості і завжди готові прийти на допомогу. Обов‘язково має бути лідер, який буде головним об‘єднуючим фактором.

 


ЧИ МОЖЕТЕ ВІДНЕСТИ СІМ’Ю ДО РОЗРЯДУ КОМАНД?

Звичайно, усі повинні дотримуватися «правил гри» 🙂

 

ПРО ПЕРШУ КОМАНДУ СВІТЛАНИ “BE MORE HUMAN”

Команда була сильна як фізично так і психологічно. Переважали витривалі хлопці, які задавали темп і мотивували рухатися швидше. Зважаючи на те, що останні років 20 я взагалі не бігала, а ми посіли з 126 команд -14 місце, вважаю, мій вибір складу команди був вдалим.

 

ДЛЯ ТИХ ХТО ХОЧЕ СФОРМУВАТИ УНІКАЛЬНУ КОМАНДУ

Я раджу бути самим собою, тільки тоді команда формується серйозно і надовго. Чесніть, взаємопідтримка та взаєморозуміння – ось 3 кити, які на мій погляд важливі для створення унікальної команди.

 

У КОМАНДНОМУ ЗАБІГУ «BE MORE HUMAN» ПЕРЕМОЖУТЬ СПОРТСМЕНИ АБО Ж ЗЛАГОДЖЕНІ КОМАНДИ? 

Злагоджені команди спортсменів.

 

Так, з першої секунди зрозуміло, що Світлана сильна, потужна людина, з яскравою посмішкою та почуттям гумору, чудовий мотиватор, який стовідсотково змусить використати усі ресурси кожного з учасників своєї команди задля перемоги!

Світлано, мотивуй і далі себе та оточуючих рухатися тільки вперед, ставити перед собою нові цілі та йти до них крок за кроком, день за днем.

 

Анастасія Аверіна