• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Медіа

13.09.2017

Запрошуємо журналістів на перший в Україні командний забіг з випробуваннями

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на командний забіг з випробуваннями Be more human, що відбудеться 16 вересня на ВДНГ. Забіг такого формату пройде в Україні вперше.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова за посиланням. Початок забігу о 09:00.

Про забіг

Be more human передбачає наполегливу роботу у команді, боротьбу зі своїми сумнівами та страхами. Це варто пережити кожному. Реєструючись на забіг, учасник наважується на важливий крок, приймає виклик, що вже робить його сильнішим. 16 вересня його чекає подолання 7 км дистанції з 10 випробуваннями у команді. Такий досвід перевірить, на що він здатен, чи готовий працювати на загальний результат, приймати підтримку друзів, а інколи докладати більше зусиль, ніж звик. Це шанс стати більш згуртованим,  відкрити у собі нові ресурси та можливості, стати кращою версією себе.

Команди

Для участі у проекті необхідно завчасно зібрати команду з 6 чоловік, у складі якої повинно бути, як мінімум, 2 жінки. Цього дня разом зі своїми однодумцями вийдуть на старт: українська альпіністка Ірина Галай, олімпійський призер Жан Беленюк, телеведучі Олександра Лобода, Анатолій Анатоліч тощо. Щоб долучитися до проекту Be more human, не обов’язково бути професійним спортсменом. Достатньо вміти злагоджено працювати у команді, прикладаючи максимум зусиль.

Концепція

Новий формат забігу відображає глобальну однойменну філософію Reebok, основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. Бренд підтримує тих, хто не боїться виходити із зони комфорту і тренується на межі можливостей, щоб реалізувати свій потенціал по максимуму. Ця концепція відображена і в логотипі Reebok – знаку «Дельта», три сторони якої символізують фізичні, інтелектуальні та соціальні трансформації, що відбуваються з нами завдяки інтенсивним тренуванням.

Фестиваль

16 вересня на ВДНГ, окрім забігу, відбудеться фітнес-фестиваль Be more human. Вхід на фестиваль вільний за попередньою реєстрацією. Початок фестивалю о 10:00.

У програмі: майстер-класи з сучасних напрямків фітнесу. Детальна програма фестивалю за посиланням.    

Матеріали для ЗМІ:

– Фото за посиланням.

– Офіційний сайт події.

– Промо відео.

 

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

моб.тел: + 38067 209 57  54

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]