• #bemorehuman #bmhua2018
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери

Медіа

23.08.2017

Знайди свою команду Be more human!

Шановні учасники!

Якщо ви бажаєте взяти участь у командному забігу з випробуваннями Be more human, але у вас не сформувалась команда, ви можете долучитися до однодумців, які шукають у свою команду людей. Щоб вас змогли знайти капітани або члени інших команд, залишайте свою заявку в онлайн-формі за посиланням. Увага: заповніть усі обов’язкові поля! Ця анкета актуальна і для капітанів команди: заповніть її, будь ласка, якщо ви шукаєте однодумців.

Нагадуємо, 16 вересня у Києві на ВДНГ відбудеться перший в Україні командний забіг з випробуваннями Be more human. Новий формат забігу відображає глобальну однойменну філософію Reebok, основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. Бренд підтримує тих, хто не боїться виходити із зони комфорту і тренується на межі можливостей, щоб реалізувати свій потенціал по максимуму.

Be more human передбачає наполегливу роботу у команді, боротьбу зі своїми сумнівами та страхами. Це варто пережити кожному. Реєструючись на забіг, учасник наважується на важливий крок, приймає виклик, що вже робіть його сильнішим. 16 вересня його чекає подолання дистанції з випробуваннями у команді.