• Титульний спонсор
  • Генеральний медіа-партнер
  • Офіційний технічний партнер
  • Генеральний медіа-партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер

Програма

22 червня:

07:00 – 14.40  – реєстрація учасників (отримання стартових пакетів для команд, які зареєструвалися, та реєстрація нових команд за наявності вільних слотів)

Видача стартових пакетів відбудеться 22 червня на ВДНГ ліворуч від центрального фонтану та буде проходити впродовж дня.

Необхідно прийти за 1,5 години до старту, згідно розкладу стартів, для отримання стартового пакету та підтвердження складу команди.

з 08:00 до 14:52 – Проходження інструктажу;

з 08:30 до 15:10– Загальний старт;

(Увага! Одночасно стартуватимуть 2 команди, кожна наступна команда стартує через 3 хвилини);

Графік стартів:

номер забігу час старту Стартові номери команд
1 08:31 203 204
2 08:34 205 206
3 08:37 207 208
4 08:40 209 210
5 09:10 1 2
6 09:13 3 4
7 09:16 5 6
8 09:19 7 8
9 09:22 9 10
10 09:25 11 12
11 09:28 13 14
12 09:31 15 16
13 09:34 17 18
14 09:37 19 20
15 09:40 21 22
16 09:43 23 24
17 09:46 25 26
18 09:49 27 28
19 09:52 29 30
20 09:55 31 32
21 09:58 33 34
22 10:01 35 36
23 10:04 37 38
24 10:07 39 40
25 10:22 41 42
26 10:25 43 44
27 10:28 45 46
28 10:31 47 48
29 10:34 49 50
30 10:37 51 52
31 10:40 53 54
32 10:43 55 56
33 10:46 57 58
34 10:49 59 60
35 10:52 61 62
36 10:55 63 64
37 10:58 65 66
38 11:01 67 68
39 11:04 69 70
40 11:07 71 72
41 11:10 73 74
42 11:13 75 76
43 11:16 77 78
44 11:19 79 80
45 11:34 81 82
46 11:37 83 84
47 11:40 85 86
48 11:43 87 88
49 11:46 89 90
50 11:49 91 92
51 11:52 93 94
52 11:55 95 96
53 11:58 97 98
54 12:01 99 100
55 12:04 101 102
56 12:07 103 104
57 12:10 105 106
58 12:13 107 108
59 12:16 109 110
60 12:19 111 112
61 12:22 113 114
62 12:25 115 116
63 12:28 117 118
64 12:31 119 120
65 12:46 121 122
66 12:49 123 124
67 12:52 125 126
68 12:55 127 128
69 12:58 129 130
70 13:01 131 132
71 13:04 133 134
72 13:07 135 136
73 13:10 137 138
74 13:13 139 140
75 13:16 141 142
76 13:19 143 144
77 13:22 145 146
78 13:25 147 148
79 13:28 149 150
80 13:31 151 152
81 13:34 153 154
82 13:37 155 156
83 13:40 157 158
84 13:43 159 160
85 13:58 161 162
86 14:01 163 164
87 14:04 165 166
88 14:07 167 168
89 14:10 169 170
90 14:13 171 172
91 14:16 173 174
92 14:19 175 176
93 14:22 177 178
94 14:25 179 180
95 14:28 181 182
96 14:31 183 184
97 14:34 185 186
98 14:37 187 188
99 14:40 189 190
100 14:43 191 192
101 14:46 193 194
102 14:49 195 196
103 14:52 197 198
104 14:55 199 200
105 15:10 201 202

17:00 – Закриття  «Містечка Змагання»

Нагородження команд переможців серед наступних категорій відбудеться 24 червня 2019р. о 19:00 за адресою: ЦУМ, 4й поверх, магазин Reebok:

Час нагородження 20:10. Час може бути змінено!

 

Програма Змагання включає подолання не менше 10 випробувань/перешкод.

На кожному з випробувань/перешкод Команди повинні виконати певні завдання.

Завдання можуть включати деякі з вправ:

Кожне випробування являє собою унікальну комплексну рухову задачу, що складається з різних рухів, які представляють собою локомоторні дії та дії з переміщенням.

Комплекси вправ для учасників різної статі не відрізняються за ступенем технічної складності, але відрізняються за вагою.

Увага! Випробування, що входять в програму Змагання, будуть анонсовані для учасників в день Змагання.


Для отримання стартового пакету необхідно мати наступні документи:

Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я, щодо проведення змагань та підписують відповідну заяву.

Увага!